تبلیغات
سپهر نیلگون - شاید بی مهری!
 
درباره وبلاگ


گروه سپهر نیلگون فعالیت خود را از تاریخ 24 اسفند 1384 در حوزه ی اینترنت آغاز كرد. وبگاه این گروه در سال های 85 و 86 در جشنواره برترین وبگاه های نجومی-فضائی ایران كه از سوی سازمان فضایی ایران برگزار شد جزو 10 وبگاه برگزیده ی ایران قرار گرفت. وبلاگ سپهر نیلگون در سال 88 جزو وبلاگ های منتخب و برجسته ی سرویس میهن بلاگ قرار گرفت.
سپهر نیلگون پس از گذشت 5 سال فعالیت مستمر در حوزه ی نت و آمار های بازدید قابل توجه ماهانه و سالانه و با توجه به پتانسیل موجود در میان اعضای این گروه اقدام به برگزاری "جشنواره ی برترین وبگاه های نجومی پارسی زبان" گرفت كه این پروژه در تاریخ دوم دی ماه 1389 در نیشابور برگزار شد و توسط سازمانهایی چون كمیسیون ملی یونسكو در ایران،ماهنامه ی نجوم و مركز مطالعات و پژوهش های فلكی-نجومی و پژوهش سرای دانش آموزی نیشابور مورد حمایت قرار گرفت

مدیر وبلاگ : مدیر


نظرسنجی
وب سایت سپهر نیلگون در کدام قسمت کم و کاستی دارد؟ (امکان انتخاب چند گزینه می باشد)تماس با ما
نام شما:
آدرس ایمیل:
موضوع پیام:
متن پیام:

مدّت تقریبا زیادی هست مانند یک فوتبال دوست شدم که عوض بازی در زمین چمن، مشغول بازی فوتبال دستی هستم! مشغله کاری و هدف های جدید زندگی باعث شده تا از زندگی نجومی من فقط سپهر نیلگون باقی بمونه به همراه رصد بارش شهابی برساووشی که هر ساله در سالروز تولّدم به اتّفاق گروهی از دوستان خوبم می رم. تنها ستون ثابت نجومی زندگیم! امّا خوشحالم بستری فراهم کردم که چند تن از دوستان خوبم به کاری مشغولند که عاشق اون هستند. و روزانه دوستداران زیاد دیگه ای از این ها بازدید می کنند. تنها تلاش من این می تونه باشه که سپهر نیلگون به اوج بره و در اوج باقی بمونه. در این راستا از هیچ کاری دریغ نمی کنم. قرار بود در تاریخی تعیین شده در تهران حضور پیدا کنم. فرصت رو غنیمت شمردم تا جمعی از دوستان نیلگونی رو از نزدیک ببینم و تصمیماتی با نظر جمع گرفته بشه.متاسفانه با امّا و اگر هایی مواجه شدم که بهتر دیدم این دیدار لغو بشه. چون نخواستم میهمان نا خونده ای باشم که میزبانش رو به زحمت می ندازه!مدیر می تونه تاریخ رو مشخّص کنه، اما نباید برای شرکت کردن دوستان از راه "خواهش و تمنا" استفاده کنه.پس به تنهایی و در مقام مدیر وبگاه سپهر نیلگون تصمیماتی گرفتم که به شرح زیر هست:

1.موضوعی تحت عنوان "طنز نجومی" به زودی و به درخواست نویسنده مام میهن راه اندازی می شود.

2.قانون ارسال مطلب در 2 روز یک بار که مورد شکایت خانم ها سهرابی و رادمهر بود، تغییری نخواهد کرد.این کار در راستای احترام به مطالب با کیفیت هست که زمان بیشتری مطلب اوّل سپهر باشند.

3.حدود یک هفته پیش سایت مورد حمله گروهی قرار گرفت که مجبور به حذف کاربر "بازدید کنندگان" شدیم. دوستانی که مایل به ارسال مطلب در خارج از قالب نویسندگان هستند، مطالبشون رو برای من ایمیل کنند.به همران نام کاملشون.

4.تالارهای گفتگوی سپهر نیلگون تحت مدیریت اینجانب نبوده و مسئولیّتی از این جهت عهده دار نخواهم شد. این امر در صورت تمایل آقای کاتبی به ایشان محوّل شده. در غیر اینصورت تالارهای گفتگو حذف خواهد شد.لازم به ذکر هست که اگر در تالارهای گفتگو پیشرفتی مشاهده نشود نیز، حذف خواهد شد.

5.به زودی تحلیل و بررسی نظر سنجی سایت و همچنین آمارهای سیستم وبگذر طیّ مطلبی ارائه خواهد شد. و اینکه آمارهای میهن بلاگ ملاک کار ما خواهد بود. نه وبگذر.

6.مدیر و کادر مدیریتی آزاد به ویرایش مطالب نویسندگان می باشند؛ در صورتی که مغایر قوانین باشد. همچنین در مواقع نادر قوانین تغییر پذیر خواهند بود.این کار در سایت ها و مجلّات مختلف مرسوم هست.

7.پس از این در جهت پیشرفت سایت کادر مدیریتی از نظرات سازنده مام میهن عزیز استفاده خواهد کرد.

8.بنا به درخواست خانم رادمهر، بهترین نویسنده هر ماه با نظر آقای کاتبی و خانم صفری انتخاب خواهد شد.خواهشمندم خانم نوری هم در این کار به این دو نفر کمک کنند.

 

به زودی نویسندگان جدیدی اضافه خواهند شد تا ما همچنان به پیشرفت سپهر امیدوار باشیم.

پذیرای نظرات عزیزان هستم.برای ارتباط مستقیم با مدیر به طور مستقیم به "صفحات جانبی>ارتباط با مدیر" مراجعه کنید.در غیر اینصورت کادر مدیریتی (آقای کاتبی و خانم صفری) از طریق کامنت ها پاسخگوی شما خواهند بود.

حضور من در تهران در 19-16 اردیبهشت ماه به قوّت خود باقیست.

 

امین اسعدی

ششم اردیبهشت ماه هشتاد و نه

نوع مطلب : یادداشت مدیر، 
برچسب ها :

 
تاریخ: 1389/02/6 :: نویسنده : مدیر


نمایش نظرات 1 تا 30

Powered by WebGozar

فاز كنونی ماه
لكه های خورشید
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :